Lennart Rodhe litografi
2015-04-30
308336
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005), komposition, signerad Lennart Rodhe, färglitografi, 6/75, ca 65 x 50 cm
Gulnad