Richard Tuttle
2015-05-20
308271
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RICHARD TUTTLE (USA, född 1941): "Suite/Gigue", färgetsning, signerad Richard Tuttle 1983, numrerad AP (artists´ proof) 5/8, blindstämpel Multiples samt Aeropress, bladstorlek ca 75x105 cm
Skador: Oramad