Klubbat för:
4 800 SEK
1 500 SEK
BERGBOM, golvlampor, 1 par, 1900-talets andra hälftm mässing, höjd ca 125 cm
Bruksslitage, en golvplatta med slagmärken, ett raster saknas
308231
2015-04-29