Ljuster och ställ
2015-04-29
308227
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSTER, 2 st, 1800-tal, järnsmide, längd 30,5-35 cm, STÄLL, 17/1800-tal, järnsmide, stämplat, längd 36.5, höjd 4 cm