Jan Håfström
2015-05-02
308224
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Utan titel, signerad och daterad på papprets baksida JH 1991, tygbit applicerat på anteckningspapper, 20,5x16,5 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
Pappersveck