Silverbägare
2015-04-29
308134
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
BÄGARE, 4 st., silver, 1900-tal, höjd 10-15,5 cm, vikt ca 560 g
Alla är graverade, bucklor