Anders Zorn
2015-05-01
308029
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): "Sommar", signerad i plåten, etsning, 17,8x12, ur Ord & Bild, oramad
Kraftigt gulnad och fläckad