Miniatyrporträtt 1700-talets andra hälft
2015-05-11
308002
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-talets andra hälft): Porträtt enligt uppgift föreställande familjen Pasch, gouache på elfenben, 11,5 x 9 cm
Slitage, ramskador