Lampkupor 1900-tal
2015-04-28
307952
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAMPKUPOR, 8 st, varav 2 st med fästanordning, 1900-tal, varierande utförande, vitt glas, höjd ca 20-22 cm
Smärre nagg