Lampkupor 1900-tal
2015-04-29
307949
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAMPKUPOR, 5 st, 1900-tal, varierande utförande, vit glas och klarglas, höjd ca 28-32 cm
Smärre nagg