Lampkupor 1900-tal
2015-04-28
307943
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LAMPKUPOR, 5 st, 1900-tal, vitt glas, höjd ca 29 cm
Smärre nagg