Takarmatur Orrefors
2015-04-28
307939
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ORREFORS, takarmatur, 1930-tal, stomme i mässing, delvis blästrad kupa, total höjd ca 116 cm
Smärre nagg, stomme med ytskador, upphängning saknas