Klubbat för:
1 800 SEK
2 500 SEK
CHARLES & RAY EAMES , "DSX", stolar 1 par, Herman Miller, metallben, sits i gul glasfiberförstärkt formgjuten plast, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, lagning, utbytta underreden (original)
307854
2015-04-28