Bord 1950/60-tal Alberts i Tibro
2015-04-28
307779
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERTS, bord, Tibro, 1950/60-tal, mahognyfanér, benställning i koppar, fotavslutningar i form av kulor, höjd ca 44, diameter 39,5 cm
Bruksslitage