Karmstolar rokokostil
2015-04-28
307777
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-tal, svartlackerade, skuren dekor av bl a blommor, klädsel i textil med motiv av stjärnor, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage