James Coignard blandteknik
2015-04-28
307705
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard, numrerad 69/90, blandteknik på carborundum, ca 50x67 cm