Ludvig Richarde oljemålning
2015-04-28
307677
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Marint motiv, signerad och daterad Ludvig Richarde 1892, olja på duk, ca 59 x 84 cm
Krackeleringar