Klubbat för:
1 700 SEK
3 000 SEK
LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Marint motiv, signerad och daterad Ludvig Richarde 1892, olja på duk, ca 59 x 84 cm
Krackeleringar
307677
2015-04-28