Joan Miro färglitografi
2015-04-27
307643
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): (2), Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 363 resp 365, 37 x 27 cm vardera