Angelica Wiik färglitografi
2015-04-27
307638
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Kristallbadet", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, ca 66 x 54 cm
I mapp