Takarmatur 1900-talets andra hälft
2015-04-28
307634
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PER SUNDSTREDT, "Modell Mars", golvlampa, Ateljé Lyktan, Åhus, förkromad stomme, vit skärm, höjd ca 130 cm
Skador, slitage