Stekfat Kina
2015-04-27
307573
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose, konturerat brätte, emaljdekor med blommor, längd 38x31 cm
Smärre kantnagg