Medaljong emalj diamanter
2015-04-27
307552
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MEDALJONG, förgyllt silver och svart emalj, framsida med dekor av gammalslipad diamant samt rosenstenar, 1800-talets senare del, höjd inkl. ögla 5,5 cm, originaletui
Emaljskador