Serveringsfat silver
2015-04-27
307535
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SERVERINGSFAT, silver, C.G Hallberg, Stockholm, längd 45x31 cm, vikt ca 742 g
Ytslitage, repor