Ljuskrona oscariansk
2015-04-27
307525
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSKRONA, för 10 ljus, oscariansk, 1800-talets slut, 6 ljuspunkter, förgylld mässing, dekor av bla vindruvsklasar, diameter ca 67, höjd ca 72 cm
Slitage, lösa prismor samt extra kedjor medföljer