Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-04-27
307486
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, jägare med byte, olja på pannå, signerad Pauwels, 35 x 25 cm