Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-04-26
307476
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stående fågelhund, olja på pannå, signerad F af P 1926, ca 37x54 cm
PROVENIENS: Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström