Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2015-04-26
307454
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Blomsterstilleben, signerad Kliuchnikov -15, olja på duk, 53x63 cm, oramad