Ljuskrona 1900-tal
2015-04-26
307443
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, för tre ljus, elektrifierad, stomme i mässing, slipade prismor, diameter ca 40, maxhöjd ca 102 cm
Slitage