Soffa
2015-04-26
307431
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SOFFA, 1940-tal, svängd form, klädd i grönt tyg, längd 182, sitthöjd ca 41 cm
Sannolikt omklädd, slitage