Punschmuggar i silver
2015-04-26
307371
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PUNSCHMUGGAR, 12 st., silver, K&EC, Göteborg 1950/60-tal, hamrad dekor, invändigt förgyllda, vikt ca 380 g