Vägglampetter
2015-04-26
307361
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, bronserat trä, i form av facklor, kannelerad dekor, höjd ca 38 cm PROVENIENS: Fagersta Herrgård
Bruksslitage, ej dragen el