Victor Kirillovitch Belik
2015-04-30
307311
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VICTOR KIRILLOVITCH BELIK (född 1937): Fruktstilleben, signerad och daterad -88, olja på duk, 93x87 cm