Ring 18 k guld smaragd diamanter
2015-04-27
307304
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RING, 18 k guld, trappslipad smaragd, 2 gammalslipade diamanter, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 2,7 g
Smaragd med kantnagg och repor, hack