Sidobord engelsk stil
2015-04-25
307289
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORD, engelsk stil, 1900-tal, mahognyfanér, profilerad skiva, svarvade ben, höjd ca 75,5, 88x59 cm PROVENIENS: Fagersta Herrgård
Skador, fläckar, slitage, vingligt