Golvlampa
2015-04-25
307213
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-tal, skuren trästomme med tygskärm, etikettsmärkt Made in Italy, höjd inkl skärm ca
Skärm med fläckar, skador samt delar saknas