Fartygsventil 1900-tal mässing
2015-04-25
307182
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FARTYGSVENTIL, 1900-tal, mässing, diameter ca 42 cm
Slitage