Arthur Percy
2015-04-30
307162
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ARTHUR PERCY (1886-1976): Landskapsbild med kvarn, signerad Percy 1953, olja på pannå, ca 47x34 cm