Golvlampa 1900-talets andra hälft
2015-04-25
307140
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, för 3 ljuspunkter, 1900-talets andra hälft, detaljer i mässing, ledade armar, höjd ca 150 cm
En tryckknapp saknas, bruksslitage