Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ULLA FRIES (född 1946): Salladshuvud, signerad och numrerad Ulla Fries 9/90, torrnål, bladmått 30,5 x 24 cm, bildmått 19 x 14 cm
Zustandsbeschreibung
307130
2015-04-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner