Gustav Rudberg litografier
2015-04-25
307105
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): (2) Bygdlandskap, signerade Gustav Rudberg, färglitografier, numrerade 221/360 resp 10/360, ca 44x55 resp 53x42 cm