Olle Bonniér litografi
2015-04-24
307045
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE BONNIÉR (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonniér, färglitografi, 127/180, bladmått ca 56x75 cm