Inramad kinesisk textil
2015-04-24
307042
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BRODERI, inramat, i form av 2-delad kinesisk krage, med motiv av fågel, ca 28x29 cm
Skador, slitage