Nadezda Streltsova oljemålning
2015-04-24
307013
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Pioner, signerad Streltsova, olja på duk, ca 80 x 70 cm
Oramad