Bordslampa Kosta
2015-04-24
306997
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOSTA, bordslampa, glas, 1900-tal, etikettmärkt, höjd inklusive skärm ca 49 cm
Bruksslitage