Bordslampor
2015-04-24
306992
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets första hälft, kupa i glas, stomme i mässing på rektangulär stenskiva, stomens maxhöjd ca 21 cm
Slitage