M Pyk
2015-04-24
306941
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Cyklist mot röd bakgrund, signerad och numrerad 118/225, bildmått 49 x 44 cm