Aftonväskor silver
2015-04-24
306890
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 600 SEK |
AFTONVÄSKOR, 2 st, silver, importstämplar, en med blå stenar vid knäppet, höjd 15-16 cm, vikt ca 460 g
En med smärre skador kring bygeln och i nätet