Collier örhängen 1 par äldre granater
2015-04-25
306883
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
COLLIER, ÖRHÄNGEN, 1 par, äldre granater, 1800-talets slut, längd 40 cm, örhängen med skruvsystem
Örhängen med senare skruvsystem (omarbetade och med tennlagningar, lås defekt, några granater saknas