Fåtölj
2015-04-23
306830
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal, mahognyfanér, delvis skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm
Kompletterad, renoverad, slitage