Gunnar Larson färglitografi
2015-04-23
306725
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR LARSON (född 1925): Skånelandskap, signerad Gunnar Larson, färglitografi, 118/150, 40x58 cm